Rok 2018 to bardzo szczególny rok dla  Polski i Polaków na całym świecie. Z wielką radością świętujemy setną rocznicę odzyskania przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Przez cały rok wszyscy pragną w wyjątkowy sposób podkreślić wagę tej pięknej rocznicy. Polacy mieszkający na całym świecie chcą podarować coś szczegółnego naszej Ojczyźnie.
Polska Szkoła im. Tadeusza Kościuszki w Chicago przygotowała przepiękny KONCERT NIEPODLEGŁOŚCIOWY, na który chcemy  zaprosić uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół naszej szkoły z najlepszymi  życzeniami  dla Polski od Polonii. Koncert będzie zawierał wzruszające sceny z historii Polski połączone przepięknymi piosenkami niepodległościowymi.
Gorąco zapraszamy  17 listopada 2018r. o godz. 10am do audytorium w budynku Guerin Prep na specjalny koncert wszystkich  uczniów naszej szkoły i szkół zaprzyjaźnionych, natomiast wieczorem, o godz. 7pm, zapraszamy na koncert otwarty wszystkich rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły. Koncertowi  towarzyszy wielka LOTERIA NIEPODLEGŁOŚCIOWA  z produktami Apple/ do wygrania: Apple Wach, AirPods,
i wiele innych/. Losy tylko po $2.
Kochani, zapraszamy do udziału w naszej loterii, z której dochód zostanie przeznaczony na cele szkolne. Zapraszamy na KONCERT, jaki pragniemy podarować Polakom, Polsce
i naszym dzieciom.
Przyprowadźcie wszystkich znajomych – naprawdę warto.
ZAPRASZAMY!!!